Aktualności

Informator SPZOZ w Pajęcznie - wersja online

Zapraszamy do czytania pierwszego wydania naszego Informatora SPZOZ w Pajęcznie, w którym przekazujemy bieżące wiadomości związane z działalnością Szpitala w Pajęcznie oraz Ośrodków Zdrowia.

Mikołajki u Pacjentów z ZOL

Kto powiedział, że Święty Mikołaj odwiedza tylko małe dzieci? Seniorzy z Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego także otrzymali dziś miłe upominki ufundowane przez Fundacja Biedronka...

Zapraszamy na Światowy Dzień Cukrzycy w SPZOZ Pajęczno!

Bezpłatne warsztaty ze specjalistami, porady medyczne oraz pomiar cukru i ciśnienia. Zapraszamy już 14 listopada 2022 r.!

Oświadczenie ws. ataku na Ośrodek Zdrowia w Pajęcznie

Szanowni Pacjenci,

niestety w nocy z niedzieli na poniedziałek z 24 na 25 kwietnia 2022 r. w Ośrodku Zdrowia w Pajęcznie doszło do zdarzenia, w którym nieznani sprawcy próbowali dokonać bardzo dużych zniszczeń. Policja prowadzi postępowanie w tej sprawie. Ze względu na dobro prowadzonego postępowania, szpital nie udziela informacji na ten temat, a ewentualne pytania prosimy kierować do Policji.

To bardzo przykre, że miejsce udzielania pomocy medycznej Pacjentom, także tym najmłodszym staje się celem ataku. Utrudnia to realizowanie przez zespół medyczny Ośrodka świadczeń, a warto zaznaczyć, że Ośrodek nieustannie dba o dostępność dla Pacjentów, nawet w trakcie pandemii, gdy funkcjonował nieprzerwanie. Dyrekcja Ośrodka troszczy się też o jego rozwój - w najbliższych dniach do zespołu medycznego dołączy dwóch specjalistów - pediatra i internista.

Apelujemy, aby osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje w sprawie lub były świadkami tego zdarzenia, skontaktowały się z Policją.

Koniec działalności punktu wymazowego w Pajęcznie

Od 1 kwietnia kończy działalność punkt wymazowy na Placu Targowym w Pajęcznie.

W związku z wejściem z życie Rozporządzenia Ministra Zdrowia oraz Rozporządzenia Rady Ministrów z dn. 25 marca 2022 r., od 1 kwietnia 2022 r. punkt poboru wymazów DRIVE-THRU mieszczący się na Placu Targowym w Pajęcznie zostanie zamknięty.
Jest to sytuacja ogólnopolska i nie dotyczy tylko powiatu pajęczańskiego. Znika także możliwość zapisania się na test on-line lub przez telefon. Tzw. szybkie testy nadal będzie można kupić w aptekach.
 

 

Jeśli będziemy obserwować u siebie niepokojące objawy koronawirusa – niezwłocznie skontaktujmy się z lekarzem i pamiętajmy o zasadach samoizolacji.

Zmiana godzin funkcjonowania punktu wymazowego drive-thru w Pajęcznie

Informujemy, że z dniem 27.03.2022 roku zmienia się harmonogram pracy Punktu Pobrań wymazów na obecność wirusa SARS-Co-V-2. 

Informacja dla uchodźców z Ukrainy

Publikujemy ważną informację o możliwych formach pomocy dla uchodźców z Ukrainy, przekazaną przez Łódzki Urząd Wojewódzki. 

Szczegóły w języku ukraińskim oraz polskim znajdują się w galerii zdjęć.

Darmowe tablety od Fundacji Biedronki!

Fundacja Biedronki podarowała tablety dla podopiecznych domów pomocy społecznej i innych ośrodków całodobowej opieki nad seniorami w całej Polsce. Wsparcie otrzymała również nasza placówka - za co bardzo dziękujemy! Przekazane urządzenia mają służyć do kontaktów osób starszych z bliskimi i edukacji.

Zmiana godzin funkcjonowania punktu wymazowego

Informacja dla Pacjentów - zmiana godzin funkcjonowania punktu wymazowego DRIVE-THRU w Pajęcznie

Komunikat dla Pacjentów

Ważna informacja dla Pacjentów SPZOZ w Pajęcznie w związku z awarią systemu informatycznego

Awaria systemu informatycznego

Szanowni Państwo,
w związku z niespodziewaną awarią systemu informatycznego, mogą dziś (tj. w czwartek 10.02) pojawić się utrudnienia z dostępem do cyfrowej kartoteki.
Nad usunięciem awarii pracują nasi specjaliści.
Szpital i poradnie SPZOZ w Pajęcznie realizują usługi medyczne bez zmian, a za ewentualne utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Harmonogram szczepień przeciwko COVID-19 | Luty 2022

Przedstawiamy harmonogram szczepień przeciwko COVID-19 w lutym 2022.

Harmonogram szczepień przeciwko COVID-19 | Styczeń 2022

Przedstawiamy harmonogram szczepień przeciwko COVID-19 w dniach 14-29.01.2022. 

Szczepienia odbywają się w trzech miejscach na terenie powiatu pajęczańskiego: w Ośrodku Zdrowia w Pajęcznie, w Ośrodku Zdrowia w Nowej Brzeźnicy oraz w Ośrodku Zdrowia w Strzelcach Wielkich.

Wigilia dla podopiecznych Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego

Te Święta nie wszyscy mogli spędzić w gronie najbliższych. Dlatego personel Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Pajęcznie zorganizował 24 grudnia Wigilię dla swoich podopiecznych, którzy dzięki temu mogli poczuć ducha Świąt i spędzić razem ten radosny czas. Było przepyszne jedzenie, wspólne kolędowanie, modlitwa a także prezenty! Zobaczcie zdjęcia z tego wyjątkowego wydarzenia. 

Pomoc dla osób bezdomnych

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami informacyjnymi Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego, gdzie znajdą Państwo aktualne opcje pomocy dla osób w kryzysie bezdomności. 

Całodobowa linia wsparcia dostępna jest pod numerem 987.

Dzwoniąc pod ten numer można uzyskać informacje o możliwych formach pomocy: dostępnych posiłkach, noclegu czy odzieży.

Szczegółowe informacje można znaleźć na plakacie.

Zmiana godzin funkcjonowania Punktu Szczepień oraz Punktu Wymazów DRIVE-THRU

Informujemy, że od 1 grudnia następuje zmiana w działaniu punktu DRIVE-THRU do pobierania wymazów przeciwko COVID-19. Zmieniają się także godziny działania Punktu Szczepień Populacyjnych w Pajęcznie.

Ogłoszenie o rozstrzygnięciu konkursu

Ogłoszenie o rozstrzygnięciu postępowania w trybie cyklicznym konkursu ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie usług pielęgniarskich.

KONKURS OFERT na świadczenia zdrowotne w SP ZOZ Pajęcznie

Sprawdź szczegóły i pobierz dokumenty

Sprzęt medyczny z partnerskiego Powiatu Saalekreis przekazany do Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie

W lipcu 2020 r. Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie otrzymał 28 łóżek szpitalnych w komplecie z materacami, a także z szafkami przyłóżkowymi. Darowizna trafi na Oddział Chorób Wewnętrznych oraz Zakład Opiekuńczo-Leczniczy.

Podziękowania dla Agencji Rezerw Materiałowych Wojewody Łódzkiego

W imieniu Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie, składam najserdeczniejsze podziękowania dla Agencji Rezerw Materiałowych Wojewody Łódzkiego za przekazanie środków ochrony osobistej w postaci maseczek chirurgicznych, fartuchów oraz kombinezonów ochronnych.

Informacja o możliwości wynajęcia lokalu mieszkalnego w Strzelcach Wielkich

SP ZOZ w Pajęcznie informuje o możliwości wynajęcia lokalu mieszkalnego w budynku Ośrodka Zdrowia w Strzelcach Wielkich, ul. Częstochowska 8A. Wszelkie informacje pod numerem telefonu: 034/3111 663 wew. 18.

Podziękowania dla Caritas Archidiecezji Częstochowskiej oraz Caritas Polska

Niniejszym, w imieniu Dyrekcji Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie mam honor złożyć serdeczne podziękowania dla Caritas Archidiecezji Częstochowskiej oraz Caritas Polska za przekazanie dla Szpitala respiratora w ramach programu wsparcia szpitali ,,Wdzięczni Medykom".

Zapraszamy do składania deklaracji POZ

Jeśli szukacie Państwo doświadczonych lekarzy POZ, świadczących pełen zakres usług podstawowej opieki zdrowotnej, zachęcamy do składania deklaracji POZ w SP ZOZ w Pajęcznie.

Podziękowania dla Pana Wojewody Tobiasza Bocheńskiego oraz Pana Wicewojewody Karola Młynarczyka

Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie dziękuje za natychmiastową reakcję na apel skierowany do Pana Wojewody Łódzkiego Tobiasza Bocheńskiego oraz Pana Wicewojewody Łódzkiego Karola Młynarczyka w czasie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Pajęcznie.

Podziękowania dla Pana Włodzimierza Zawadzkiego

W imieniu własnym oraz personelu Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie pragnę wyrazić naszą szczerą wdzięczność Panu Włodzimierzowi Zawadzkiemu za wsparcie i okazaną pomoc w tym niezwykle trudnym dla nas czasie pandemii wirusa SARS-CoV-2 wywołującego chorobę COVID-19.

Podziękowania Radnym Gminy Pajęczno

Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie wraz z personelem Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego składają Radnym Gminy Pajęczno serdeczne podziękowania za przekazanie dwóch tapczanów oraz stolika dla personelu Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego.

Podziękowania Panu Wojewodzie Tobiaszowi Bocheńskiemu oraz Panu Wicewojewodzie Karolowi Młynarczykowi

Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie składa najserdeczniejsze podziękowania za kolejne  przekazane środki ochrony osobistej oraz  środki dezynfekcyjne Panu Wojewodzie Tobiaszowi Bocheńskiemu oraz Panu Wicewojewodzie Karolowi Młynarczykowi.

Podziękowania dla Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Miasta i Gminy Działoszyn

Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie składa Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju Miasta i Gminy Działoszyn serdeczne podziękowania za okazane wsparcie i nieocenioną pomoc.

Podziękowania dla Caritas Polska

Imieniem Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie, składam najserdeczniejsze podziękowania wraz ze słowami uznania Caritas Polska za przekazane środki  ochrony osobistej w postaci maseczek chirurgicznych, maseczek KN95 oraz kombinezonów ochronnych.

Podziękowania dla Burmistrza Miasta i Gminy Działoszyn

W imieniu własnym oraz personelu Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie pragnę wyrazić naszą szczerą wdzięczność za wsparcie i okazaną pomoc w tym niezwykle trudnym dla nas czasie pandemii wirusa SARS-CoV-2 wywołującego chorobę COVID-19.

Życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych Dyrekcja SPZOZ w Pajęcznie składa wyrazy uznania i podziękowania za Wasz trud i gotowość służenia drugiemu człowiekowi.

Podziękowania dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Imieniem Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie, składam po raz kolejny Zarządowi Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, najserdeczniejsze podziękowania za okazaną SPZOZ w Pajęcznie ofiarność i hojność.

Podziękowania dla Koła Łowieckiego nr 53 ŻUBR

Dyrekcja SPZOZ w Pajęcznie w imieniu wszystkich pracowników, a także pacjentów składa serdeczne podziękowania Kołu Łowieckiemu nr 53 "ŻUBR" za wsparcie w walce z koronawirusem poprzez przekazanie darowizny w postaci środków ochrony osobistej i środków dezynfekcyjnych.

Podziękowania dla Pana Wojewody Tobiasza Bocheńskiego oraz Pana Wicewojewody Karola Młynarczyka

Imieniem Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie, składam Panu Wojewodzie Tobiaszowi Bocheńskiemu oraz Panu Wicewojewodzie Karolowi Młynarczykowi, najserdeczniejsze podziękowania wraz ze słowami uznania za przekazane środki w postaci maseczek, przyłbic, kombinezonów oraz płynów do dezynfekcji rąk.

Podziękowania dla ks. Andrzeja Chrzanowskiego proboszcza parafii pw. św. Józefa Oblubieńca NMP w Makowiskach

W imieniu całej społeczności Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie chciałabym złożyć serdeczne podziękowania za pomoc udzieloną w trudnych dniach walki, którą nasz kraj toczy z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2.

Podziękowania dla Fundacji SIEPOMAGA

Dyrekcja SPZOZ W Pajęcznie w imieniu wszystkich pracowników, a także pacjentów składa serdeczne podziękowania Fundacji "Siepomaga" za wsparcie w walce z koronawirusem i przekazanie darowizny w postaci środków ochrony osobistej.

Podziękowania dla Koła Gospodyń w Patrzykowie

Imieniem Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie, składam Kołu Gospodyń Wiejskich Patrzyków najserdeczniejsze podziękowania wraz ze słowami uznania za okazaną SPZOZ w Pajęcznie ofiarność i hojność.

Podziękowania dla Wójta Gminy Rząśnia

Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie Agnieszka Kubot-Krawczyk składa serdeczne podziękowania Panu Wójtowi Gminy Rząśnia Tomaszowi Stolarczykowi, za udzielenie pomocy finansowej.

Podziękowania dla Wójta Gminy Nowa Brzeźnica

W imieniu całej społeczności Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie chciałabym złożyć serdeczne podziękowania za pomoc udzieloną w trudnych dniach walki, którą nasz kraj toczy z epidemią koronawirusa.

Podziękowania dla Zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Imieniem Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie, składam Zarządowi Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, najserdeczniejsze podziękowania wraz ze słowami uznania za okazaną SPZOZ w Pajęcznie ofiarność i hojność.

Podziękowania dla Pana Dariusza Klekotki Prezesa Zarządu PARIPARI Sp. z o.o.

Imieniem Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie, składam Panu Dariuszowi Klekotce - Prezesowi Zarządu PARIPARI Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie, najserdeczniejsze podziękowania wraz ze słowami uznania za okazaną SPZOZ w Pajęcznie pomoc.

Podziękowania dla Biura Brokerów Ubezpieczeniowych Maxima Fides Sp. z o.o.

W imieniu całej społeczności Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie chciałabym złożyć serdeczne podziękowania za pomoc udzieloną w trudnych dniach walki, którą nasz kraj toczy z epidemią koronawirusa.

Podziękowania dla właścicieli spółki Świat Płytek s.c.

Imieniem Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie, składam właścicielom spółki  "Świat Płytek" s.c. Projektowanie i Aranżacja Wnętrz, najserdeczniejsze podziękowania wraz ze słowami uznania za okazaną SPZOZ w Pajęcznie ofiarność i hojność.

Kolejna dostawa z Ministerstwa Zdrowia dla SPZOZ w Pajęcznie

Uprzejmie informuję, iż 17 kwietnia dotarła do Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie kolejna dostawa środków ochrony indywidualnej z Ministerstwa Zdrowia.

Podziękowania dla Pani Aleksandry Walasik

Imieniem Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie, składam Pani Aleksandrze Walasik najserdeczniejsze podziękowania wraz ze słowami uznania za okazaną SPZOZ w Pajęcznie ofiarność i hojność.

Piękny prezent od dzieci dla personelu medycznego SP ZOZ w Pajęcznie

Mimo trudnego czasu, dzieci z grupy 5-6 latków B Publicznego Przedszkola Nr 2 w Działoszynie wraz z wychowawcą Panią  Edytą Dauksza-Walek dalej starają się realizować zadania projektowe i aktywnie uczestniczyć w różnych wydarzeniach. Przedszkolaki podczas zdalnych zajęć włączyły się w Ogólnopolską Akcję "Kartka dla Medyka".

Podziękowania dla Pana Grzegorza Belica

Imieniem Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie, składam Panu Grzegorzowi Belica najserdeczniejsze podziękowania wraz ze słowami uznania za okazaną SPZOZ w Pajęcznie ofiarność i hojność.

Podziękowania dla Zarządu Spółki Cementownia Warta S.A. z siedzibą w Trębaczewie

Imieniem Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie, składam Zarządowi Spółki Cementownia Warta S.A. z siedzibą w Trębaczewie, najserdeczniejsze podziękowania wraz ze słowami uznania za okazaną SPZOZ w Pajęcznie ofiarność i hojność.

Podziękowania dla Pana Wojewody Tobiasza Bocheńskiego oraz Pana Wicewojewody Karola Młynarczyka

Imieniem Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie, składam Panu Wojewodzie Tobiaszowi Bocheńskiemu oraz Panu Wicewojewodzie Karolowi Młynarczykowi, najserdeczniejsze podziękowania wraz ze słowami uznania za przekazane środki ochrony osobistej i środki dezynfekcyjne.

Życzenia Wielkanocne

Podziękowania dla Pani Anety Szymanowskiej Koordynatora inicjatywy społecznej "Łódź szyje dla medyków"

Imieniem Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie, składam Pani Anecie Szymanowskiej Koordynatorowi inicjatywy społecznej "Łódź szyje dla medyków", najserdeczniejsze podziękowania wraz ze słowami uznania za okazaną SPZOZ w Pajęcznie ofiarność i hojność.

Podziękowania Panu Wojewodzie Tobiaszowi Bocheńskiemu

Imieniem Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie, składam Panu Wojewodzie Tobiaszowi Bocheńskiemu, najserdeczniejsze podziękowania wraz ze słowami uznania za przekazane środki  ochrony osobistej i środki dezynfekcyjne z zasobów Agencji Rezerw Materiałowych na potrzeby walki z epidemią SARS-CoV-2.

Podziękowania dla Pana Wojciecha Tkaczyńskiego

Imieniem Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie, składam Panu Wojciechowi Tkaczyńskiemu najserdeczniejsze podziękowania wraz ze słowami uznania za okazaną SPZOZ w Pajęcznie ofiarność i hojność.

Podziękowania dla Drog-Bud Sp. z o.o. Tomasz Kędzior

Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie, pragnie serdecznie podziękować Panu Tomaszowi Kędzior za dobrowolne przekazanie środków dezynfekcyjnych i środków ochrony osobistej dla personelu Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie, w związku z epidemią wirusem SARS-CoV-2.

Podziękowania dla Burmistrz Miasta i Gminy Działoszyn Rafała Draba

Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie, pragnie serdecznie podziękować Panu Burmistrzowi Miasta i Gminy Działoszyn Rafałowi Drabowi za przekazanie środków dezynfekcyjnych oraz  środków ochrony osobistej.

Ważny komunikat w związku z wykryciem zakażenia SARS-CoV-2

W związku z wykryciem w dniu dzisiejszym zakażenia SARS-CoV-2 u jednej z osób z personelu medycznego Oddziału Chorób Wewnętrznych Szpitala Powiatowego w Pajęcznie, Dyrekcja SPZOZ w Pajęcznie wspólnie ze Starostą Powiatu Pajęczańskiego i Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym w Pajęcznie podjęła natychmiast stosowne działania zgodne z obowiązującymi procedurami.

Podziękowania dla Pana Karola Bęben

Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie, pragnie serdecznie podziękować Panu Karolowi Bęben prowadzącemu działalność gospodarczą pod firmą: P.P.H.U. KAREX Karol Bęben za przekazanie środków ochrony osobistej w postaci maseczek ochronnych.

Podziękowania dla firmy Meble-Robert

Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie, pragnie serdecznie podziękować firmie Meble-Robert Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa za  przekazanie środków ochrony osobistej w postaci maseczek ochronnych.

Podziękowania dla Burmistrza Pajęczna Piotra Mielczarka

Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie, pragnie serdecznie podziękować Panu Burmistrzowi Pajęczna Piotrowi Mielczarkowi za przekazanie środków dezynfekcyjnych oraz środków ochrony osobistej.

Podziękowania dla PPHU DOLMAR Sp. z o.o. sp. k.

W imieniu całej społeczności Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie chciałabym złożyć serdeczne podziękowania za pomoc udzieloną w trudnych dniach walki, którą nasz kraj toczy z epidemią koronawirusa. W tej wojnie szpitale są na pierwszej linii frontu starając się udzielić pomocy każdemu, kto tej pomocy potrzebuje.

Podziękowania dla Pani Eweliny Chaber

Imieniem Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie, składam Pani Ewelinie Chaber najserdeczniejsze podziękowania wraz ze słowami uznania za okazaną SPZOZ w Pajęcznie ofiarność i hojność.

Podziękowania dla Pani Mai Ludmiły Górskiej

Imieniem Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie, składam Pani najserdeczniejsze podziękowania wraz ze słowami uznania za okazaną SPZOZ w Pajęcznie ofiarność i hojność.

Podziękowania dla Zarządu Spółki Cementownia Warta S.A.

Imieniem Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie, składam Zarządowi Spółki Cementownia Warta S.A. z siedzibą w Trębaczewie, najserdeczniejsze podziękowania wraz ze słowami uznania za okazaną SPZOZ w Pajęcznie ofiarność i hojność.

Apel o wsparcie dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie

Imieniem Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie, z uwagi na obecną sytuację epidemiczną związaną z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2, w trosce o bezpieczeństwo pracowników i pacjentów Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie, zawracam się do Państwa z prośbą o pomoc finansową na walkę z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, w szczególności na zakup środków dezynfekcyjnych, środków ochrony osobistej oraz aparatury medycznej służącej do leczenia pacjentów z niewydolnością oddechową.

Podziękowania dla firmy FRUBEX - BIS J. Z. Bęben i wspólnicy sp. j.

Imieniem Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie, składam Wspólnikom Spółki "FRUBEX - BIS J. Z. Bęben i wspólnicy" Sp. J. z adresem siedziby: ul. 700-Lecia 4, 98-330 Pajęczno, najserdeczniejsze podziękowania wraz ze słowami uznania za okazaną SPZOZ w Pajęcznie ofiarność i hojność.

Podziękowania dla Pana Grzegorza Mordalskiego PPCH i PRS ANITA

Imieniem Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie, składam Panu Grzegorzowi Mordalskiemu prowadzącemu działalność gospodarczą pod firmą: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI CHŁODNICZEJ I PRZETWÓRSTWA ROLNO-SPOŻYWCZEGO "ANITA" Grzegorz Mordalski, najserdeczniejsze podziękowania wraz ze słowami uznania za okazaną SPZOZ w Pajęcznie ofiarność i hojność.

Podziękowania dla Pani Haliny Mostowskiej ZPUH Halina

Imieniem Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie, składam Pani Halinie Mostowskiej prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą: HALINA MOSTOWSKA ZAKŁAD PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWY HALINA z adresem prowadzenia działalności: Trębaczew, ul. Zielona 4, 98-335 Działoszyn, najserdeczniejsze podziękowania wraz ze słowami uznania za okazaną SPZOZ w Pajęcznie ofiarność i hojność.

Podziękowania dla Pana Dariusza Klekotki - Prezesa Zarządu PARIPARI Sp. z o.o.

Imieniem Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie, składam Panu Dariuszowi Klekotce - Prezesowi Zarządu PARIPARI Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie, najserdeczniejsze podziękowania wraz ze słowami uznania za okazaną SPZOZ w Pajęcznie ofiarność i hojność. 

Podziękowania dla Pana Jacka Hałaczkiewicza FHU JACCAR

Imieniem Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie, składam Panu Jackowi Hałaczkiewiczowi prowadzącemu działalność gospodarczą pod firmą: FHU JACCAR z adresem prowadzenia działalności: ul. Kościuszki 89, 98-330 Pajęczno, najserdeczniejsze podziękowania wraz ze słowami uznania za okazaną SPZOZ w Pajęcznie ofiarność i hojność.

Podziękowania dla Pana Andrzeja Wurszt - Prezesa Zarządu Spoletto Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi

Imieniem Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie, składam Panu Andrzejowi Wursztowi - Prezesowi Zarządu Spoletto Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, najserdeczniejsze podziękowania wraz ze słowami uznania za okazaną SPZOZ w Pajęcznie ofiarność i hojność.

Podziękowania dla firmy ZPHU Moryń Włodarczyk i Moryń

Imieniem Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie, składam Wspólnikom Spółki ZPHU Moryń Włodarczyk i Moryń Spółka Jawna z adresem siedziby: ul. Słowackiego 16, 98-354 Siemkowice, najserdeczniejsze podziękowania wraz ze słowami uznania za okazaną SPZOZ w Pajęcznie ofiarność i hojność.

Informacja dla Pacjentów korzystających z ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w Ośrodku Zdrowia w Pajęcznie przy ul. Wiśniowej 26

W związku ze zwiększającą się w kraju liczbą zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2, mając na względzie troskę o bezpieczeństwo Państwa, personelu medycznego oraz w celu zminimalizowania możliwości potencjalnego zakażenia innych osób, zwracamy się z prośbą o ograniczenie wizyt w ambulatoryjnej opiece specjalistycznej, do przypadków pilnych. W pozostałych przypadkach porady będą udzielane telefonicznie.

Podziękowania dla firmy Gabi

Pragniemy serdecznie podziękować Państwu Jerczyńskim, właścicielom firmy Gabi, za życzliwy gest przekazania maseczek ochronnych do SPZOZ w Pajęcznie. Jesteśmy wdzięczni za okazane wsparcie. Całej firmie życzymy wielu sukcesów.

Ważny komunikat w sprawie wejścia do budynku Szpitala SP ZOZ w Pajęcznie

W związku ze zwiększającą się w kraju liczbą zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2, mając na względzie troskę o bezpieczeństwo Państwa, personelu medycznego oraz w celu zminimalizowania możliwości potencjalnego zakażenia innych osób, zwracamy się do Państwa z prośbą by przed wejściem do Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie wykonać telefon pod numer 606 331 659 w celu wstępnego wywiadu i odpowiedniego pokierowania.

Nieczynna KASA w SP ZOZ w Pajęcznie

W związku z rozprzestrzenianiem się w Polsce wirusa SARS-CoV-2, w trosce o zdrowie Państwa oraz pracowników SP ZOZ, od 16 marca br. do odwołania KASA SP ZOZ w PAJĘCZNIE będzie NIECZYNNA.

Planowane przyjęcia wstrzymane

Zgodnie z poleceniem Wojewody Łódzkiego wszystkie planowe przyjęcia w szpitalach na terenie województwa łódzkiego w tym również w Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie zostają wstrzymane.

BEZPŁATNE SZCZEPIENIA PRZECIWKO GRYPIE - Program szczepienia ochronne przeciw grypie dla mieszkańców powiatu pajęczańskiego w wieku 65 lat i więcej na 2018-2020 rok

Bezpłatne szczepienia przeciwko grypie. Program szczepienia ochronne przeciw grypie dla mieszkańców powiatu pajęczańskiego w wieku 65 lat i więcej na 2018-2020 rok finansowany ze środków powiatu pajęczańskiego. 

BEZPŁATNE SZCZEPIENIA "Program profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV) dla mieszkańców gminy i Miasta Pajęczno"

W dniach od 1 maja do 31 grudnia 2019 roku SP ZOZ w Pajęcznie będzie realizował "Program profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV) na lata 2019-2021 dla mieszkańców gminy i Miasta Pajęczno." Program jest finansowany przez Urząd Miejski w Pajęcznie.

Wolne terminy - gastroskopia

Uprzejmie informujemy o wolnych terminach na Gastroskopię. Informacja i zapisy w Ośrodku Zdrowia w Pajęcznie.

BEZPŁATNE SZCZEPIENIA PRZECIWKO GRYPIE - Program szczepienia ochronne przeciw grypie dla mieszkańców powiatu pajęczańskiego w wieku 65 lat i więcej na 2018-2020 rok

Bezpłatne szczepienia przeciwko grypie. Program szczepienia ochronne przeciw grypie dla mieszkańców powiatu pajęczańskiego w wieku 65 lat i więcej na 2018-2020 rok finansowany ze środków powiatu pajęczańskiego. 

BEZPŁATNE SZCZEPIENIA "Program profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV) dla mieszkańców gminy i Miasta Pajęczno"

W dniach od 1 maja do 15 grudnia 2018 roku SP ZOZ w Pajęcznie będzie realizował "Program profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV) na lata 2016-2018 dla mieszkańców gminy i Miasta Pajęczno." Program jest finansowany przez Urząd Gminy i Miasta Pajęczno.

 

Zmiany miejsc udzielania udzielania świadczeń w nocnej i świątecznej opiece zdrowotnej

W związku ze zmianami, tj. zmianą miejsc udzielania świadczeń nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej, które wchodzą z dniem 1 października, prosimy o zapoznanie się z treścią załączników.

Sieć szpitali

W dniu 1 października 2017 r. wchodzą w życie zapisy Ustawy wprowadzające tzw. "sieć szpitali" czyli system podstawowego szpitalnego zabezpieczenia  świadczeń opieki zdrowotnej.

Badania endoskopowe przewodu pokarmowego - gastroskopia

Program dla mieszkańców powiatu pajęczańskiego po 55 roku życia, którzy nie byli badani w ciągu ostatnich 3 lat.

BEZPŁATNE SZCZEPIENIA "Program profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV) dla mieszkańców gminy i Miasta Pajęczno"

W dniach od 1 maja do 15 grudnia 2017 roku SP ZOZ w Pajęcznie będzie realizował "Program profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV) na lata 2016-2018 dla mieszkańców gminy i Miasta Pajęczno." Program jest finansowany przez Urząd Gminy i Miasta Pajęczno.

Informacja o wywieszeniu wykazu nieruchomości gruntowej, stanowiącej własność Powiatu Pajęczańskiego, przeznaczonej do oddania w dzierżawę

Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie, działając stosownie do treści art. 35 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz.U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.) informuje o wywieszeniu na tablicy ogłoszeń SP ZOZ w Pajęcznie, ul. 1 Maja 13/15, 98-330 Pajęczno wykazu nieruchomości gruntowej, stanowiącej własność Powiatu Pajęczańskiego przeznaczonej do oddania w dzierżawę.  

40-lecie szpitala w Pajęcznie

W ubiegły piątek, 24 lutego 2017, w sali Cechu Rzemiosł Różnych w Pajęcznie odbyła się jubileuszowa uroczystość z okazji 40-lecia pajęczańskiego szpitala.

Wizyta Dyrektora Łódzkiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Łodzi

W dniu 27 stycznia 2017 r. z wizytą przybył do nas Dyrektor Łódzkiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Łodzi Artur Osiński z rzecznikiem prasowym Anną Leder.

Program Wykrywania zakażeń Wirusowego Zapalenia Wątroby typ B i C

W dniach od 2 maja do 20 października 2016 roku SP ZOZ w Pajęcznie będzie realizował "Program Wykrywania Zakażeń Wirusowego Zapalenia Wątroby typ B (WZW B) i C (WZW C) dla mieszkańców Powiatu Pajęczańskiego na lata 2015 - 2016".

Dofinansowanie na termomodernizację budynków SP ZOZ z WFOŚiGW w Łodzi

"Poprawa efektywności energetycznej budynków SP ZOZ w Pajęcznie w celu redukcji gazów cieplarnianych i zanieczyszczeń powietrza oraz wymiana źródeł światła na energooszczędne LED."

Rozpoczęcie prac remontowych w budynku Ośrodka Zdrowia w Pajęcznie

W dniu 3 listopada 2015 r. rozpoczęły się prace remontowe w budynku Ośrodka Zdrowia w Pajęcznie przy ul. Wiśniowej 26. Planowany termin zakończenia robót remontowych to 31 grudnia 2015 r. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Program Wykrywania zakażeń Wirusowego Zapalenia Wątroby typ B i C

W dniach od 1 sierpnia do 30 listopada 2015 roku SP ZOZ w Pajęcznie będzie realizował "Program Wykrywania Zakażeń Wirusowego Zapalenia Wątroby typ B (WZW B) i C (WZW C) dla mieszkańców Powiatu Pajęczańskiego na lata 2015 - 2016".

Możliwość założenia konta dostępu do ZIP na terenie Ośrodka Zdrowia w Pajęcznie

W dniu 30 września 2015 r. w godzinach od 9:00 do 13:00 na terenie Ośrodka Zdrowia w Pajęcznie przy ul. Wiśniowej 26, będzie możliwość założenia konta dostępu do Zintegrowanego Informatora Pacjenta (ZIP).

Konkurs na stanowisko Zastępcy Dyrektora do Spraw Lecznictwa SP ZOZ w Pajęcznie

Zarząd Powiatu Pajęczańskiego ogłasza konkurs na stanowisko Zastępcy Dyrektora do Spraw Lecznictwa Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie

Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie zatrudni Lekarza

Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie zatrudni lekarza specjalistę do pracy w Oddziale Chorób Wewnnych lub chcącego się specjalizować w dziedzinie chorób wewnętrznych.

Dla specjalisty możliwość wyższego wynagrodzenia w przypadku dzielonego z POZ. Atrakcyjna oferta dla rezydentów. Oferty proszę kierować na adres spzozpajeczno@poczta.onet.pl więcej informacji pod numerem telefonu 34 3111 663.

Program Profilaktyki Raka Gruczołu Krokowego dla Mieszkańców Powiatu Pajęczańskiego na rok 2014

Informujemy, że Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie ul.1 Maja 13/15 przeprowadzi badania w ramach Programu Zdrowotnego Powiatu Pajęczańskiego na 2014 r. "Program Profilaktyki Raka Gruczołu Krokowego dla Mieszkańców Powiatu Pajęczańskiego na rok 2014".

Zatrudnimy Lekarza Medycyny Rodzinnej w Podstawowej Opiece Zdrowotnej

Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie zatrudni Lekarza Medycyny Rodzinnej w Podstawowej Opiece Zdrowotnej na umowę o pracę z możliwością pracy na kontrakt w Nocnej Świątecznej Opiece Całodobowej. Praca od zaraz. Atrakcyjne wynagrodzenie.

Ogłoszenie o rozpoczęciu prac budowlanych przed przychodnią w Pajęcznie

W związku z rozpoczęciem 21 maja 2014 r. roku prac budowlanych przed przychodnią przy ul. Wiśniowej w Pajęcznie, przepraszamy za ewentualne utrudnienia powstałe w wyniku prowadzonych prac. W miejscu prowadzonych prac powstanie parking samochodowy dla pacjentów przychodni przy ulicy Wiśniowej.

Spotkanie z Konsultantem Wojewódzkim w dziedzinie nefrologii

W dniu 4 grudnia 2013 r. w SP ZOZ w Pajęcznie odbyło się spotkanie dyrekcji SP ZOZ z prof. dr hab. med. Michałem Nowickim - Konsultantem Wojewódzkim w dziedzinie nefrologii, kierownikiem Kliniki Nefrologii, Hipertensjologii i Traumatologii Nerek Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. N Barlickiego w Łodzi.

Wizyta w Klinicznym Szpitalu Uniwersyteckim WAM w Łodzi (18 kwietnia 2013 r.)

Strony porozumienia podejmują współpracę w zakresie konsultacji specjalistycznych pacjentów SP ZOZ w Pajęcznie w dziedzinie chorób płuc i chorób układu pokarmowego.

Remont przychodni w Pajęcznie

Zakres robót przewiduje wyburzenia istniejących ścian działowych na parterze budynku w celu utworzenia przestronnej poczekalni dla pacjentów z punktem obsługi - "rejestracją".

Otwarcie poradni dla kobiet w Działoszynie

Miło nam poinformować że od 16 września 2011 r. rozpoczyna działalność Poradnia Ginekologiczna w Działoszynie. Gabinet jest czynny w piątki od 7:30 do 11:00.

Awaria windy w Ośrodku Zdrowia w Pajęcznie - informacje dla Pacjentów

Drodzy Pacjenci, w związku z awarią windy w Ośrodku Zdrowia w Pajęcznie przy ul. Wiśniowej 26 musieliśmy wprowadzić kilka tymczasowych zmian w funkcjonowaniu dla Pacjentów z niepełnosprawnościami oraz dla osób mających trudność z poruszaniem się. Zapraszamy do przeczytania.