Awaria windy w Ośrodku Zdrowia w Pajęcznie - informacje dla Pacjentów

Drodzy Pacjenci, w związku z awarią windy w Ośrodku Zdrowia w Pajęcznie przy ul. Wiśniowej 26 musieliśmy wprowadzić kilka tymczasowych zmian w funkcjonowaniu dla Pacjentów z niepełnosprawnościami oraz dla osób mających trudność z poruszaniem się:

- Osoby mające trudność z poruszaniem się, zapisane na wizytę do lekarzy przyjmujących na wyższych kondygnacjach proszone są o zgłoszenie się przed wizytą w rejestracji Ośrodka Zdrowia znajdującej się na parterze. W takiej sytuacji lekarz będzie przyjmować danego Pacjenta na parterze, w specjalnie wydzielonym gabinecie. Kontakt: 459 595 700 lub (34) 311 25 85

- Osoby mające trudność z poruszaniem się, zapisane na badanie RTG (lub inne badania odbywające się na wyższych kondygnacjach), proszone są o kontakt z rejestracją minimum 1 dzień przed badaniem. Pacjentowi zostanie zapewniony profesjonalny transport medyczny wewnątrz Ośrodka Zdrowia w Pajęcznie. Kontakt: 459 595 700 lub (34) 311 25 85

- Osoby mające trudność z poruszaniem się, chcące skorzystać z usług laboratorium, w celu pobrania materiału do badań proszone są o skorzystanie z Punktu Pobrań znajdującego się na 3 piętrze Szpitala przy ul. 1 Maja. Z boku szpitala znajduje się winda, z której mogą skorzystać osoby mające trudność z poruszaniem się. Alternatywnie, Pacjenci mogą skorzystać z Punktu Pobrań „Fryda” w Pajęcznie przy ul. Kościuszki 43a.

Przepraszamy za powstałe utrudnienia. Po wystąpieniu awarii (01.12.2022 r.) niezwłocznie przystąpiliśmy do naprawy, jednak ze względu na złożoność prac, awaria może potrwać około 2 tygodnie.