Oferta pracy na stanowisko: pracownik gospodarczy

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Pajęcznie poszukuje osoby na stanowisko :

Pracownik gospodarczy

Zakres obowiązków:

  • obsługa kotłowni z wszystkimi urządzeniami towarzyszącymi i osprzętem;

  • prawidłowa eksploatacja i kontrola sprawności powierzonych urządzeń;

  • drobne remonty, naprawy, wymiany, konserwacje itp.;

Wymagania:

  • wykształcenie średnie zawodowe;

  • prawo jazdy kat. B;

  • samodzielność w działaniu;

  • umiejętności techniczne;

  • uprawnienia energetyczne grupy G2 na poziomie eksploatacji – mile widziane;

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia;

  • umowa o pracę na pełny etat;

  • dodatkowe ubezpieczenie grupowe;

  • świadczenia w ramach ZFŚS;

CV prosimy przesyłać na adres: spzozpajeczno@spzozpajeczno.pl lub a.bociaga@spzozpajeczno.pl

Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy na potrzeby oraz czas niezbędny do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych oraz przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego z dnia 27.04.2016 tzw. RODO). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.